Αποτελέσματα Πρόσκλησης Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος Εκπαιδευτικής Εκδρομής του 1ου ΕΠΑΛ Πρέβεζας στα Ιωάννινα

Για την ημερήσια Εκπαιδευτική εκδρομή  του σχολείου μας στις 29-3-2012 στα Ιωάννινα παραλήφθηκαν οι παρακάτω οικονομικές προσφορές για την μεταφορά των μαθητών.

1)
KOSMAS TOURS
2)
ΑLKYSSON TRAVEL
3) ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΤΕΛ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Η επιτροπή, που συγκροτήθηκε με απόφαση του διευθυντή του σχολείου για την αξιολόγηση των παραπάνω προσφορών αποτελούμενη από το διευθυντή του σχολείου κ. Τριάντο Νικόλαο, τον υποδιευθυντή κ. Καγκελάρη Νικόλαο, τις καθηγήτριες κ. Πανέλη Βασιλική κλάδου ΠΕ12, κ. Κίστη Ιφιγένεια κλάδου ΠΕ19  και τους μαθητές Χήτο Ιωάννη και Τραυλό Θεόδωρο εκπροσώπους του 15μελούς συμβουλίου του σχολείου, επέλεξε το τουριστικό γραφείο KOSMAS TOURS, που πρόσφερε την πιο συμφέρουσα τιμή και πληρεί τις προϋποθέσεις για την ασφαλή μετακίνηση των μαθητών.