Αποτελέσματα Πρόσκλησης Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος Εκπαιδευτικής Επίσκεψης 1ου ΕΠΑΛ Πρέβεζας

Για την ημερήσια Διδακτική Επίσκεψη  του σχολείου μας στις 17-2-2012 στα Ιωάννινα (Μεταλλοβιομηχανία SPIDER A.E. και  Μουσείου Ηπειρωτικής Λαϊκής  Τέχνης  “Κώστας Φρόντζος”) παραλήφθηκαν οι παρακάτω οικονομικές προσφορές για την μεταφορά των μαθητών.

1)
KOSMAS TOURS 215? (1 λεωφορείο)
2)
PAPADIMAS TRAVEL 250? (1 λεωφορείο)
3) ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΤΕΛ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 250? (1 λεωφορείο)

Η επιτροπή, που συγκροτήθηκε με απόφαση του διευθυντή του σχολείου (πράξη 3η 31/01/2012) για την αξιολόγηση των παραπάνω προσφορών αποτελούμενη από το διευθυντή του σχολείου κ. Τριάντο Νικόλαο, τον υποδιευθυντή κ. Καγκελάρη Νικόλαο, τις καθηγήτριες κ. Πανέλη Βασιλική κλάδου ΠΕ12, κ. Κίστη Ιφιγένεια κλάδου ΠΕ19  και τους μαθητές Χήτο Ιωάννη και Τραυλό Θεόδωρο εκπροσώπους του 15μελούς συμβουλίου του σχολείου, επέλεξε το τουριστικό γραφείο KOSMAS TOURS, που πρόσφερε την πιο συμφέρουσα τιμή και πληρεί τις προϋποθέσεις για την ασφαλή μετακίνηση των μαθητών.