Επίσκεψη τμημάτων του 1ου ΕΠΑΛ Πρέβεζας στο Πανεπιστήμιο Ηπείρου (Τμήμα Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής Πρέβεζας)

Τα τμήματα του Τομέα Διοίκησης & Οικονομίας και της ειδικότητας Υπάλληλος Διοίκησης και Οικονομικών  Υπηρεσιών του 1ου ΕΠΑΛ Πρέβεζας επισκέφθηκαν το Τμήμα Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής στην Πρέβεζα. Οι μαθητές και οι εκπαιδευτικοί αφού ξεναγήθηκαν στους χώρους της σχολής, παρακολούθησαν 2 μαθήματα μαζί με τους φοιτητές και ενημερώθηκαν για την φοίτηση και τα επαγγελματικά δικαιώματα των αποφοίτων από το Τμήμα.

Θέλουμε να ευχαριστήσουμε το εκπαιδευτικό προσωπικό του Τμήματος και ιδιαίτερα τον αναπληρωτή καθηγητή κ. Χύτη Ευάγγελο και την κα. Τσιλιγιάννη Κωνσταντίνα Ε.ΔΙ.Π. για την υποδοχή των μαθητών μας και τη γόνιμη συνεργασία τους.