Αποτελέσματα Πρόσκλησης Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για ημερήσια Εκπαιδευτική Εκδρομή στη Πάτρα

Για την ημερήσια Εκπαιδευτική Εκδρομή  του σχολείου μας στις 10-4-2014 στη Πάτρα παραλήφθηκαν οι παρακάτω οικονομικές προσφορές για την μεταφορά των μαθητών.

1) HOULIARAS TOURS

2) Kosmas Tours

3) Γραφείο Γενικού Τουρισμού Κ.Τ.Ε.Λ. Ν. Πρέβεζας

Η επιτροπή, που συγκροτήθηκε με απόφαση του διευθυντή του σχολείου (πράξη 7η  2/4/2014) για την αξιολόγηση των παραπάνω προσφορών αποτελούμενη από το διευθυντή του σχολείου κ. Τριάντο Νικόλαο, την υποδιευθύντρια κα Γεωργίου Κων/να  και τον κο Κοτζαμουράτογλου Γεώργιο καθηγητή του σχολείου, καθώς  και τον μαθητή Μπακάρα Νικόλαο εκπρόσωπο του 15μελούς μαθητικού συμβουλίου του σχολείου, επέλεξε το τουριστικό γραφείο «Kosmas tours», που πρόσφερε την πιο συμφέρουσα τιμή και πληρεί τις προϋποθέσεις για την ασφαλή μετακίνηση των μαθητών.