Αποτελέσματα Πρόσκλησης Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος προγράμματος LDV του 1ου ΕΠΑΛ Πρέβεζας στην Ιταλία

Για την υλοποίηση από το 1o ΕΠΑ.Λ. Πρέβεζας σχεδίου του προγράμματος LLP-LdV με Αριθμό φακέλου 2012-1-GR1-LEO01-09471, μετάβαση και επιστροφή μαθητών και εκπαιδευτικών στο Rende (CS) της Ιταλίας από 24-2-2013 μέχρι 16-3-2013 παραλήφθηκαν οι παρακάτω οικονομικές προσφορές για την μεταφορά και διαμονή των μαθητών και καθηγητών που συμμετέχουν.

1. KARYATIS TRAVEL
  2. kosmas tours
  3. ALKYSSON TRAVEL CLUB

Η επιτροπή, που συγκροτήθηκε, με απόφαση του διευθυντή του σχολείου για την αξιολόγηση των παραπάνω προσφορών, αποτελούμενη από το διευθυντή Τριάντο Νικόλαο κλάδου ΠΕ 09, τον υποδιευθυντή κ. Καγκελάρη Νικόλαο κλάδου ΠΕ17.03, τον καθηγητή Κατραχούρα Παναγιώτη κλάδου ΤΕ01, και τους μαθητές Ντολάνι Κλαίντι και Κοτζαμουράτογλου Θεόδωρο εκπροσώπους  του 15μελούς συμβουλίου του σχολείου, επέλεξε το τουριστικό γραφείο kosmas tours,  που πρόσφερε την πιο συμφέρουσα τιμή και πληρεί τις προϋποθέσεις για την ασφαλή μετακίνηση των μαθητών.