Αξιολόγηση προσφορών τουριστικών γραφείων για μετακίνηση μαθητών και εκπαιδευτικών του 1ου ΕΠΑ.Λ. Πρέβεζας στην Πάργα

Στην Πρέβεζα, σήμερα 23-03-2016, ημέρα Τετάρτη και ώρα 14:00 στο γραφείο του Διευθυντή του 1ου ΕΠΑ.Λ. Πρέβεζας συνήλθε η επιτροπή που συγκροτήθηκε με απόφαση του Διευθυντή, για την αξιολόγηση

των προσφορών προκειμένου να υλοποιηθεί η μετακίνηση μαθητών και εκπαιδευτικών για εκπαιδευτική δραστηριότητα στην Πάργα στις 30-03-2016.

Η επιτροπή αποτελούμενη από τους: Τριάντο Νικόλαο Διευθυντή του 1ου ΕΠΑ.Λ. Πρέβεζας, Δάσκαλο Φίλιππο, Χανδόλια Γιαννούλα, Βάσσου Βασιλική εκπαιδευτικούς και Κοβατσάι Αριάν εκπρόσωπο του 15μελούς μαθητικού συμβουλίου του 1ου ΕΠΑ.Λ. Πρέβεζας, αφού έλαβε υπόψιν τις (3) οικονομικές προσφορές που κατατέθηκαν στο 1ο ΕΠΑ.Λ. Πρέβεζας από τα Τουριστικά Γραφεία :

α) Kosmas tours
β) Ionian Transfer Lefkada
γ) Κ.Τ.Ε.Λ. Ν. Πρέβεζας Α.Ε. “ΝΙΚΟΠΟΛΙΣ ΤΟΥΡ. ΓΡΑΜ. ΜΕΠΕ” ,

επέλεξε το Τουριστικό γραφείο, Κ.Τ.Ε.Λ. Ν. Πρέβεζας Α.Ε. “ΝΙΚΟΠΟΛΙΣ ΤΟΥΡ. ΓΡΑΜ. ΜΕΠΕ”, που πρόσφερε την πιο χαμηλή τιμή και πληροί τις προϋποθέσεις για την ασφαλή μετακίνηση των μαθητών και των συνοδών καθηγητών.

Όλες οι προσφορές φαίνονται εδώ prosfores