Αξιολόγηση προσφορών τουριστικών γραφείων για μετακίνηση μαθητών και εκπαιδευτικών του 1ου ΕΠΑ.Λ. Πρέβεζας

Στην Πρέβεζα, σήμερα 19-11-2015, ημέρα Πέμπτη και ώρα 14:00 στο γραφείο του Διευθυντή του 1ου ΕΠΑ.Λ. Πρέβεζας συνήλθε η επιτροπή που συγκροτήθηκε με απόφαση του Διευθυντή, για την αξιολόγηση

των προσφορών προκειμένου να υλοποιηθεί η μετακίνηση 12 μαθητών και 2 εκπαιδευτικών για Πρέβεζα-Θεσσαλονίκη την 05-12-2015 και Αθήνα-Πρέβεζα την 20-12-2015.

Η επιτροπή αποτελούμενη από τους: Τριάντο Νικόλαο Διευθυντή του 1ου ΕΠΑ.Λ. Πρέβεζας, Γεωργίου Κωνσταντίνα Υποδιευθύντρια του 1ου ΕΠΑ.Λ. Πρέβεζας, Ροπόκη Δημήτριο και Ντέντε Ηλία εκπαιδευτικούς και Κουρεμένο Νικόλαο εκπρόσωπο του 15μελούς μαθητικού συμβουλίου του 1ου ΕΠΑ.Λ. Πρέβεζας, αφού έλαβε υπόψιν τις (3) οικονομικές προσφορές που κατατέθηκαν στο 1ο ΕΠΑ.Λ. Πρέβεζας από τα Τουριστικά Γραφεία :

α) Kosmas tours
β) Ionian Transfer Lefkada
γ) Γραφείο γενικού Τουρισμού Κ.Τ.Ε.Λ. Ν. Πρέβεζας Α.Ε. ,

επέλεξε το Τουριστικό γραφείο, Ionian Transfer Lefkada, που πρόσφερε την πιο χαμηλή τιμή και πληροί τις προϋποθέσεις για την ασφαλή μετακίνηση των μαθητών και των συνοδών καθηγητών.

Όλες οι προσφορές φαίνονται εδώ prosfores